Serbay Sigorta İstanbul - Gaziosmanpaşa Kurumsal Web Sayfası - Serbay Sigorta

Kurumsal

Serbay  Sigorta  Acenteliği  Ltd. Şti. olarak, 24 yılı aşkın  süredir faaliyet  göstermiş olduğumuz  sigorta  sektörün de, profesyonel  kadrosu ve  Türkiye  geneline  yayılmış portföyü ile,  sigortalılarının  memnuniyetini  üst düzeyde  tutmayı  ilke  edinmiş  bir  sigorta şirketiyiz.
Bu sebeple ülkemizin ve dünyanın  önde gelen  firmalarından  Axa Sigorta ile köklü çınar Anadolu Sigorta, güvenilirliği garantili başak ve güven sigortayı bünyesine katmış Groupama Sigorta, Alman devi Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Hdi Sigorta, Japon devi Sompo Japan Sigorta ile Vakıfbank gibi yılların banka güvencesini arkasında bulunduran Güneş Sigorta’nın  temsilciliğini  yapmaktayız.
Sorumluluğu ve yetkinliği ile tanınan Serbay Sigorta, her türlü koşulda sigortalıların yanında bulunarak sigortalıların tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğini garanti etmektedir.
Serbay Sigorta; Kasko, Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Trafik sigortası, Konut Sigortası, Bireysel Emeklilik ve diğer sigorta çeşitleri ile alanlarında çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üretmektedir.
Serbay  Sigorta  Acenteliği  Ltd. Şti.,T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü’nün denetiminde faaliyetlerini sürdürmekte olup  tüm faaliyetlerini “Sigorta Acenteleri Yönetmeliği” ne ve  5684  sayılı Sigortacılık Kanunu’na  uygun  biçimde yürütmektedir.
Güveninize layık olarak nice 24 yıllarda “Güvenli Yaşamın Doğru Adresi” olmaya devam edeceğiz.